3 tétel
2 pengő 1939
nuutajárvi
petkes
szilágyi ilona
miller
képkeret art deco
balatonszemes
mille festmény
eozin kakas
szecessziós bútor
rézkarc virág
faragott ágy
herendi halárus
triumph
bullas
macedónia
bőr mappa
kft
lapozós óra
ajkai ólomkristály
aranyozott képkeret
régi dugóhúzó
szövés
rock
koloniál kanapé