német porcelán (1 tétel)
24 karátos aranyozott bankjegy
antik szekrény restaurált
antik könyv vallás
olvashatatlan szign
karácsonyfadísz behúzott gömb
retro karácsonyfa disze
kp
hercsuth
ezüst férfi szett
port
1 peng 1943
peng 1926
art deco arany nyaklánc
középkori páncélos lovag
zsolnay váza 41 5 cm
gall tibor
london kk
4 sörös gyöngy karkötő
halsz
szedres ékszer
jitona bútor
fz
bruckner valéria
szakcs
angol királyné