gránit váza (0 tétel)
14k fülbevaló
hústőke
dán fotel
magyarország vármegyéi és városai
pankotay
savoy
zsolnay aranytollazott
opálköves
földes imre
avirex
kalocsai hímzett
aranyozott ékszer
zsolnay mór
magyar királyi
dorotheum
áttört ezüst gyűrű
német porcelán tányér
restaurálandó
hatalmas keret
ezüst perem
bavaria schirnding
kelet
zsolnay eozin macska
fa fali
tasak