angol fajansz (1 tétel)
biatorbágy
saroktéka
fehér gránit tányér
kerékpár alkatrész
bross jelzett
kecsege
babaállvány
mary poppins
pincelámpa
vászon hímzett
ortodox kereszt
muránói üvegpohár
ezüstözött orosz
képkeret gobelinnel
krajtsovits margit
antik koloniál
retro italok
bvlgari ezüst
platen az új gyógymód
omega lemez
bélyeg berakó
kolozsvári lászló
tallérsütő
két súlyos falióra
körmöcbánya falitányér