tok kerámia (2 tétel)
tognana
aranyozott bavaria
ezüst 200 ft 1992
józsa jános korond
szent györgyi albert
tk
2korona
kerámia teás
hímzett díszpárna
kapu zár
fokos balta
empire váza
pezsgős kehely
gorka lívia hal
vászon hímzett
védőnő
heriz szőnyeg
jégkockatartó
korall ékszer
royal albert lady hamilton
orvosi üveg
kispesti gránit tál
fajansz tortatál
1 milliárd milpengő
régi üveg karácsonyfadíszek