zalaegerszeg (1 tétel)
alföldi gulyásos
moritz hacker
gorka habán
magyar pengő
aranyozott bavaria
zsolnay bányász
levis női
zsolnay munkásőr
türkizköves fülbevaló
part jelvény
faragott lámpa
óriási tál
hercegovina
orosz karácsonyfadísz
demjén mimi
salvador dali litográfia
royal dux hölgy
b3
tíz korona
karácsonyi tál
alföldi napocska
tajték pipa
judea
madaras festmény
szív gyűrű