art deco fali��ra (1 tétel)
inascsengő
csuta györgy
herendi madarak
keskeny
caprice
uruguay
sarkad
ezüst fülbevaló korall
üveges faliszekrény
vas csillár
mosdó asztal
karácsonyi ének
fésülködő szekrény
intarziás asztalka
che guevara
aranyozott evőeszköz
churchill tányér
őzek
éremtároló
lőrincz vitus
vitorla
kertitörpe
mihály gábor
balerina festmény
kávéskészlet hiányos