kőedény (2 tétel)
időjárásjelző
antik gyémánt fülbevaló
sióagárdi
takarék bélyeg
baktay
hollóházi tégely
tikáts
butykos korsó
villeroy boch botanica
szecessziós majolika
damaszken
női bőrkesztyű
malachit bonbonier
aranyozott ezüst medál
galliano
lóhere medál
targonca
herendi süteményes tányér
antik fogas
tároló szekrény
rubinpácolt
karácsonyi forgó
molnija zsebóra
xviii századi
fekete géza