285 tétel
Gorka Géza csavart füles, jelzett, kerámia váza, alján mázlepattanás, magassága 19 cm, nyílása 10 cm
15.000 HUF
41.67 USD
Feltöltve: 2023. jún. 18. 17:01
8.000 HUF
22.23 USD
Feltöltve: 2023. dec. 30. 18:56
16.500 HUF
45.84 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 14:46
1.500.000 HUF
4,167.38 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 15:29
25.000 HUF
69.46 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 11:09
39.000 HUF
108.35 USD
Feltöltve: 2024. jan. 08. 12:49
120.000 HUF
333.39 USD
fém pohártartó
sinkó róka
karácsonyfadísz medve
nagytétény
madaras gobelin
bélyeg kína
cello
zafír ezüst medál
csont feszület
ezüst szivarvágó
unger károly
antik sérült festmény
ezüst varró
zejmon
hotel porcelán
zsolnay pillangó étkészlet
antik bodrogkeresztúri
baba alexander
sjögren
karácsonyfadísz krokodil
karcag fekete
lebegő sólyom
brabec
angyalkás asztal
pipázó ember