csíksomlyó (5 tétel)
Feltöltve: 2023. aug. 31. 07:11
1.190 HUF
3.36 USD
barokk fotel párban
sárkány csillár
alföldi porcelán tulipános
síelő kisfiú
régi vászon festmény
kalocsai porcelán kávés
lancel
látképe
derelyevágó antik
vastagh éva
zsolnay pehm
kakasos kancsó
birodalmi sassal
szatócs bolti
lichte oroszlánfejes kaspó
díszbaba
18karátos arany gyűrű
arcopal kávés
herendi viktória mintás gyűrűtartó
hertay mária rézkarc
toledói ékszer
csehszlovák karácsonyfa dísz
1963 október
4066966
japán ékszerdoboz