kávé (1 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 19:50
1.480 HUF
4.08 USD
ólomkristály tál
hollóházi porcelán art deco
barokk dohányzóasztal
tej kiöntő
aranyozott zsolnay
mid century lámpa
vándorgyűlés
véndő
béka porcelán
sarokgarnitúra
periszkóp
intarziás kép
csiky
dán lámpa
antik lakat
evőeszközök
göcsey
üvegbetétes
szécsi jolán
antik párna
harci balta
10000 lei
gigandet
boulle asztal
gránát ezüst gyűrű