römer (1 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 31. 19:31
4.500 HUF
12.59 USD
art deco asztalközép
analitikai
kórusz rézkarc
boros címke
fátyolüveg pohár
1893
sajó
étkészlet arany
gusztáv
rosenthal üveg
arany cipő
kerámia tálak
tűzománc
royal dux hal
óra könyv
gobelin párnahuzat
retro textil
strobl alajos
ketchup
tálaló népi
vermes
tűzi aranyozott
zöld turmalin
zsolnay eozin bika
tűzoltó sisak