eötvös (7 tétel)
Gyűjtői csemege.1894.B.Eötvös József könyv,pecsétekkel,szignóval.Aranyozott vászon Gottermayer kötés
40.000 HUF
112.56 USD
Feltöltve: 2024. márc. 18. 15:35
18.000 HUF
50.65 USD
Eötvös József, Báró: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I-III., jó állapotban
14.990 HUF
42.18 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 08:04
5.500 HUF
15.48 USD
Feltöltve: 2024. márc. 06. 07:06
29.900 HUF
84.14 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 07:05
3.800 HUF
10.69 USD