karl may (1 tétel)
fajansz betétes tálca
inoxcrom
zeller mihály
intarziás szekrény
szecesziós
bécsi barokk falióra
smaragd arany
kék rózsa
fried
helikopter
ezüst gyűrű 53
lomonosov porcelán
márton lászló
faragott fali
lenvászon
felnik
nagy fülbevaló
retro bútor
neobarokk tükör
ikora
mónus
bicskák
kádár címer
aquincum törpe
lohr