1959 (0 tétel)
cser jolán
videoton rádió
heidi
bronz vadász
miniatűr porcelán
font
smaragd drágakő
bálna
ezüstözött készlet
szecessziós kiöntő
dienes istván
gyémánt karkötő
piroska jános festmény
salamon györgy
reklám óra
henkel
alföldi szegfű
aquincumi liba
trébelt
fossil táska
kiskundorozsma
empire bútor
lichtig
antik étkező garnitúra
kórusz rézkarc