wilbur smith (2 tétel)
herendi apponyi lámpa
szendrey
talpazat
parfümös üvegek
galambot etető lány
herendi cubash váza
sajtkés
fürdőszoba polc
restaurálandó
tappancs
bajonett szurony
muránói hal
zsolnay pipacsos bögre
régi terítő
művészi
sziklai lajos
pilóta táska
herendi sütis
rado óra
csokoládés csésze
olaj vászon
ónémet étkezőasztal
zománcos szűrő
hibás forint
régi katonai