óra (0 tétel)
alföldi menzaminta
husky
tramontina
bieder váza
üveg salátás
restaurálandó
zsolnay sas
ülés
bevonulás
zsolnay nyakék
kötött kardigán
ofotért
talpas asztalközép
olasz csillár
gorka lámpa
ón falitányér
mozigép
wedgwood teás
mdf plakát
arany antik fülbevalók
hálózsák
üvegmadár
1923 5000
mechanikus női karóra
jelzett faragás