horgász (0 tétel)
5 márka 1939
borotvatartó
laczák géza
tanzanit fülbevaló
magyar iparművészet
zsúr
zsolnay fali tál
aranyozott ezüst karkötő
bár
parobek alajos
kárpáti éva
zsolnay pillangós cukortartó
agyagkatona
bohemia hamutál
zárda munka
h rahmer
zsolnay eozin kancsó
talpas
török jános sérült
tsuba
diener dénes rudolf
rojtos
veress sándor
káposztaföldi
kis asztalka