glass (1 tétel)
200 forintos 1998
napra
színharmónia
bob a mester
varsóból
bécsi cilinder
bartlett
tószegi irma
kegytárgy medál
zergepár
ababa
rajzolta nemo
mednyánszkyka
victor mayer
luis falero
vintage parfüm nina ricci
indonéz ezüst fülbevaló
falióra tokra
gorka jelzett
knowles tányér
természetvédelmi kiállítás
deák bliszter 2003
színes népi virágmintás
intarziás bútor szekrény
autogramok