firenze (0 tétel)
ezüst tálka
szöllősy
kolozsvári grandpierre miklós
zara home
neobarokk intarziás
100 rubel
drasche maci
állatorvosi
iparművészeti kerámia
régi lámpa
tenyésztett gyöngy nyaklánc
virágcserép
vasaló tartó
tüziaranyozott
katicás kislányok
zakó
zsűrizett
agricola
csuk jenő
1837
borostyán gyűrű
mason
madár medál
fegyverek
2 korona 1913