e t (0 tétel)
sri lankai
vadászos tányér
halászok rézkarc
jelzett réz tál
középcímer
régiüveg
régi casio óra
száz millió b pengő
textilipar
miroslav klinger
o herendi lapostányér
zsilinszky
szignós antik festmény
zsolnay háló
1000korona
michel caugant
petra baba
arnold doulton
olvashatatlan szignó
lackó
ezüst hólyagos tálca
versace nyakkendő
iparművészeti dísztál
alt wien victoria
marin chiclana