jordan (1 tétel)
borsodi sor
kínai porcelán kék
korall ékszer
hamutál reklám
intarziás kisasztal
royal dux női
tatatóváros
szalamandra
krajtsovits margit
tejüveg váza
madár dísz
molnár adél
róbert merle
vászon hímzett
alföldi porcelán fűszertartó
herendi miniatűr
bieder képkeret
pólya t
hummel lámpa
boulder opál
mészáros istván
inas csengő
eszterháza
zsolnay teás alátét
robot lámpa