debreceni (0 tétel)
tears for fears
rosali
vár gyula
metszett pezsgőspohár
üvegcímke
hertay mária rézkarc
ulászló ezüst dénár
gerhardi
alföldi porcelán varia napocskás
erste
hatalmas petróleum
oroszország unc
magyar art deco kerámiák fábián sándor
sz kárpáty magda
ajka kristály dekantáló
art deco sérült
kék sárkány
bögre görög
arany fényképtartós
németh zsuzsanna
szegő gizi
feliratos csésze
oszlopkályha
laborcz flóra
fég légpuska