abba (0 tétel)
hollóházi kati
billencs
előszoba pad
romantikus képeslap
uganda
porcelán annuska
mária ezüst medál
fiók fogantyú
trébelt
tonga
art deco női karóra
hangulat lámpa
jereván
pomáz
óra könyv
swarovski fülbevaló
prohászka
ezüst perem
tűzmadár
abrudan
román lej
moldova györgy
kistáska
xviii század
hatalmas kaspó