nemes józsef (1 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 07. 22:39
68.900 HUF
192.66 USD
botticelli
zsolnay pipacsos
korall gyűrű
neobarokk intarziás
ezüstözött cukortartó
kínai kaspó
papp jános
andrásy róbert
zománcozott tányér
lap
neorokokó
temető
sarreguemines minton
kemény
sky fotel
aranyozott bronz
konyhai asztal
1837
házszám
romantikus
erdős péter
zárdamunka
betűsablon
zsolnay lepkés
zsűrizett