rainer (1 tétel)
rézkarc portré
eozin pohár
schütz cilli falitányér
metripond
füleki
szűz mária festmény
vas kút
2 forint 1952
guns n roses
bartók ezüst
skandináv üveg
xvii század
nepomuki
mozambik
bavaria tejkiöntő
nagyméretű asztal
hegedű fazon
teás szettek
tugrik
nád szék
festmény életkép
herendi madár figura
100 forint 1848
balla lászló
retro trabant