1985 (1 tétel)
brut
bálint ildikó
karácsonyfadísz régi retro
door ferenc csendélet
herendi kanalasgém
horgolt figura
zsolnay arany szélű
gemini
barna magyaros
blondelkeret 60x80
sün hamutál
herendi hbc
festmény keretben
képeslap autó
saláta szedő
luther márton
moszkva olimpia
gólya karácsonyfa dísz
ólom üveg ablak
vulkán váza
váza szász endre 26 cm
kagyló gyűjtemény
szovjet zászló
réz csizma
aranyozott 2000