prágai (5 tétel)
erika mintás
retro vitrin
aranyozott keret
maratott
ezüst nyakpánt
massier
ezüstfülbevaló
sarough
konyak
ónémet konzolasztal
zsolnay bögre mese
duplo
szász endre rézkarc
falu
antik étkező
croatia
alföldi lóhere
csokiforma
sárga
vydai brenner nándor
üveg kis kancsó
zsolnay art deco váza
teamelegítő
hérics nándor
porcelán virág