angol��ra (1 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 08. 11:01
3.000 HUF
8.45 USD
egyedi gyűrű
iparművész lány
fazekas könyv
herendi indiai kosár mintás
hologrammos
peridot fülbevaló
vallásos medál
intarziás tálca
omega tok
matyó legény
régi petróleum lámpa
herendi rokokó
kutya farkas
turul bélyeg
réz merőkanál
mennyezeti csillár
bőr szandál
1964 április
ősz szabó antónia hollóházi
régi üveg kompótos készlet
óriás kínáló
zöld festmény
réz virágállvány
aranyozott falióra
kalocsa porcelán