mignon (2 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 19. 21:05
4.000 HUF
11.27 USD
Rábalux háromágú retro csillár, fa-opál üveg, átmérő: 11 cm, láncfüggős össz.79 cm, mignon foglalatú
3.500 HUF
9.86 USD
varróláda
német birodalom
üdítőitalos
zománc arany
antik fogas
kórusz rézkarc
bakhtiari
david beeri
orosz tojás
szecessziós szófa
fehér antik porcelán
kínai kerámia
nagymagyarország
herendi csibe
dorohoi
kada
kasli
sword
zsolnay ivory
szecessziós majolika
karperec óra
elegáns
fehér teáscsésze
hollóházi sün
nádudvar