molecz (0 tétel)
gyertyatartó háromágú
kis vakond
petri györgy
húsz korona
zinn
saslik
barczi pál
1892
kristály palack
antik angyal
üveg kép
volkstedt madár
kínai fa
intarziás asztalka
zsolnay mártásos
rózsaszín porcelán
lőszeresláda
more mihály
kávézóasztal
raffia
buren
aranyozott evőeszköz
koloniál éjjeliszekrény
mozsártörő
vajborostyan