mini (1 tétel)
degrenne
fiókos polc
fém íróasztal
henriette
szív gyűrű
zsolnay szobrok
10 forintos 1962
royal garden
gabriel szék
sörcsapoló
salvador dali litográfia
király szobor
patika mozsár
roulette
retro orosz
schmeisser
ráspoly
alföldi csíkos
podany
ges gesch
fehérarany gyűrű brill
képkeret 30x40
osztrák katonai
zsolnay eozin sérült
m16