retro falikar (16 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 17:57
11.500 HUF
31.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 10:31
8.400 HUF
23.22 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 18:17
6.900 HUF
19.07 USD
Feltöltve: 2024. febr. 22. 17:05
17.700 HUF
48.93 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 17:26
12.800 HUF
35.39 USD
Feltöltve: 2023. dec. 16. 12:44
6.000 HUF
16.59 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 09:35
58.000 HUF
160.34 USD
Retro stílusban készült falikarok. 1970-80-as évek környéke,fodros üvegbúrával.Sérülésmentes állapot
8.000 HUF
22.12 USD
Ritka falikar , fali lámpa , retro 60-as évek , csíkos üveg búra , beépített kapcsoló , 25,5x14x11cm
6.500 HUF
17.97 USD
Feltöltve: 2023. jún. 09. 13:08
8.400 HUF
23.22 USD
Feltöltve: 2023. máj. 20. 20:00
8.900 HUF
24.60 USD
horváth magda
opálüveg lámpabúra
gőzgép modell
iparművészeti állólámpa
hálós szódásszifon
nádazott asztal
100 minta
makora
csabai rott margit
vagdalásos terítő
retro szalvéta
edvi illés aladár rézkarc
karácsonyfa dísz szett
s női
négyágú gyertyatartó
látogatói
karácsonyi párna
kungazda
veb narva
régi hajós képeslap
zsolnay mese mintás bögre
manó karácsonyfadísz
zelezny
porcelán posztamens
tündérmesék