porcelán lámpa (24 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 04. 07:16
24.000 HUF
66.37 USD
Antik régi asztali petróleum lámpa öntöttvas talp tejüveg tartály jelzett cilinder porcelán búra 48c
45.000 HUF
124.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 21:11
19.000 HUF
52.54 USD
Nosztalgia kicsi virrasztó petróleum lámpa, német, hatszögletű porcelán test fodros tejüveg cilinder
6.000 HUF
16.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 16:04
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: 2024. jan. 20. 17:46
22.000 HUF
60.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 07:33
16.000 HUF
44.24 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 07:43
15.000 HUF
41.48 USD
iparművész nyakék
konty
5000ft
kelesztő
birka
sósvizi
v tóth lászló
jardinier
angyalföldi szabó zoltán
japán kard
pallas nagy lexikona
aranyozott bronz
pirchala imre
hibiszkusz
bélyeg kínai
keményfa
retro bronz
teodolit
hundertwasser
zománcozott bögre
simax
hangya szövetkezet
rusticana
choisy
festett láda