petróleum (0 tétel)
vas ajtó
vizilabda
bronz kutya
ezüst tálaló
olma
teadoboz
elefántcsont szobor
intarziás íróasztal
tejkiöntő
réz kanál
tízmillió milpengő
david csillag
szecessziós tálca
porcelán mosdótál
restaurált
pegazus
sandi
hitlerjugend
1927 2 fillér
csonka
fehérarany gyűrű
köretes
hollóházi kulacs
morzsakefe
foxi