Szerszám (8 tétel)
Antik földmérő eszköz szintező teodolit theodolite szerszám geodéta műszer dobozában 20. század 8480
97.000 HUF
264.68 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 12. 19:38
170.000 HUF
463.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 20:17
140.000 HUF
382.01 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 18:26
120.000 HUF
327.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 20:50
197.000 HUF
537.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:10
43.000 HUF
117.33 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 20:13
90.000 HUF
245.58 USD
hlava
imari tányér
fischer ignác kaspó
fehér margit tűzzománc képei
kalocsai mintás függöny
beszédes bronz
8 karátos aranyékszer
18karátos arany gyűrű
herendi viktória mintás óra
ólom üveg ablak
ifj kovács
desimone
50 forint 2021
auerhahn
népi jelenetes
malac karácsonyfa dísz
márványlapos fésülködő
régi medvék
péter ferenc
aranyozott gránát
1982 ezüst
szerkezettartó
1921 hivatalos
addiesdive
húsvéti asztaldísz