régi ruha (1 tétel)
habsburg ottó
logikai
modori
olaj vászon
ezüst gyűrű arany
régi fa tolltartó
emberábrázolás bronz
robur
muffin
aranyozott készlet
műszaki régiség
olasz csillár
antik hamutartó
fenyő éjjeliszekrény
mechanikus női karóra
vonat makett
náci érme
kávéházi újságtartó
munkavédelmi plakát
krasznaja
szováta
koktélgyűrű
falitányér hollóháza
katti zoób
majorosi sarolta