törzsgárda (1 tétel)
intarziás dohányzóasztal
reklám óra
stempli
kitüntetés doboz
grosse
martinszky jános
gárdonyi géza
miniparfüm
kockázó
zománc ezüst
szigeti magda
aero
bat
tissot női
duschanek jános
bergman
robur
állólámpa asztallal
aranyozott készlet
táska rádió
tóbiás
antik lábtartó
polonne
ezüst fülbevaló türkiz kővel
jeep