nagyváradi (0 tétel)
bronzplakett
antik zsolnay asztalközép
antik pénztárgép
gyémánt drágakő
torma imre
6 tálka
szénbánya
blaha lujza
zsolnay kislány virággal
francia forradalom
kovács jános
hollóházi hajnalka tányér
borsos miklós rézkarc
fiorucci
lenvászon zsák
5 para
üveg tető
prim óra
japán képeslap
1843
nagyezüst
mogyoró törő
eozin nádor judit
zsolnay pillangó mintás süteményes
zsolnay fekete