vászon táska (1 tétel)
párvati
itatós
alföldi süteményes tányér
zsolnay ritka váza
kagyló ékszertartó
fejfedő
herendi jardin zoologique
garázs
zöld köves gyűrű
miniatűr porcelán
alföldi porcelán virágos
alföldi kompótos tálka
aranyozott ezüst medál
guinea
ezüstözött teáskanál
kovács zoltán
réz kehely
herendi bfr
régi reflektor
szeptária
orosz kitüntetés
mikro mozaik
ezüst golyóstoll
levescsésze
herendi leveses tál