militari (1 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 03. 14:06
12.999 HUF
36.69 USD
retro francia pohár
art deco dobozka
lax péter
április 29
5 peng 1943
alföldi porcelán napocskás tányér
koli
ls
furnérozott fa doboz
konzervnyit�
lira lámpa
patak partján
így elt kőrösi csoma sándor
jan havelka
lapokra metszett üveg
porcelán aranyszegélyes kistányér
flóra váza
tenyésztett ezüst gyöngy ékszer szett
rézkarc rézlemezen
arany színű klipsz
erwin huber bronz feszület
neobarokk komódok
ametiszt gyűrű 58
nullás
nyithat asztal