1974 (1 tétel)
német porcelán asztali lámpa
lomonosov csésze
bögre görög
hajós képeslap
korsó népi festett
kétszemélyes kávéskészlet
hullámos talpú
kuczora
karácsonyfadísz palack
art deco kerámia lámpa
767
zsebóra fityegő
10 peng
ördögös
aranyfácános herendi
kukori és kotkoda
alföldi menzamintás tányér
sonia delaunay
ezüst karkötő zafír
ereklyetartós
alföldi porcelán tányérok saturnus
ráth végh istván
hímzett lenvászon
peder
vitorlásos rézkarc