2000 lei (23 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:24
800 HUF
2.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 20:22
1.200 HUF
3.32 USD
L.Mihaly Román kiraly 5 és 2000 Lei fém pénz ötvözet
Mihály király 1930 és 1940-1947 uralkodott
2.000 HUF
5.53 USD
bordó pohár
miniatúrák
csonti
1929 2 pengő
2 fillér 1932
tűzi aranyozott
50 forint 2005
káposztás
hollóházi kenguru
fajansz levesestál
furdancs
ikon bronz
borostyán bross
smiths
fehér mélytányér
csoki öntőforma
pihenőfotel
homokkő
húsvéti díszek
kártya mintás
aranyozott érmék
h0 piko
tisztálkodás
retro borotva
század