szobrocska (14 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 06. 06:07
1.170 HUF
3.23 USD
Kligl Sándor (1945-) 1996. 'Szent István és Boldog Gizella Szobra Szeged' ezüstözött emlékérem (42mm
12.000 HUF
33.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 18:50
25.000 HUF
69.08 USD
Feltöltve: 2024. márc. 21. 12:40
25.990 HUF
71.82 USD
Feltöltve: 2024. márc. 05. 10:53
220.000 HUF
607.94 USD
Eladva: 2024. márc. 04. 21:58
Feltöltve: 2024. febr. 17. 18:12
260 HUF
0.72 USD
FRANCIAORSZÁG 0 EURO 2023 PÁRIZS-NEW YORK EIFFEL-TORONY SZABADSÁG-SZOBOR USA ZÁSZLÓ! RITKA EMLÉK PAP
2.499 HUF
6.91 USD
Feltöltve: 2024. jan. 18. 18:15
25.000 HUF
69.08 USD
Feltöltve: 2023. okt. 14. 15:52
8.000 HUF
22.11 USD
Balázs István/1908-1997/bronzszobor,harcos íjász, jelzett,talpazat 7.5 cm magas, maga a szobor 40 cm
345.000 HUF
953.35 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 09:12
2.200 HUF
6.08 USD
szűcs judit
gyapjú pléd
török gyula
selyem doboz
toroczkai
hajócsavar
szőlőfürt
lisziák
zsolnay emeletes kínáló
zománc bögre
patrióta
fa papucs
eozin mázas
domonkos béla
gálócsy edit
aquincum béka
arany fülbevaló 14 k
pusztai pál
tüll ödön
aranyozott 200 forint
ezüst klipsz
200 forint 2001
platón
biedermeier garnitúra
öntött vaskályha