vereinsthaler (0 tétel)
horthy emléklap
zbs
barbie sellő
sárkány csillár
porcelán hal art deco
antik fischert
barett sapka jelvény
antyipina
drasche könyv
halászok rézkarc
komód restaurált
empire csésze
sarreguemines orchideás
minaux
moser stílus
zsolnay pompa dúr
kovakoves
alt wien victoria
jozef hanula
bonnie tyler
szász endre barna
porcelánfoglalat
18karátos arany gyűrű
barokk keretes tükör
hanuš