20 korona 1913 (0 tétel)
jelzett kerámia
rosenthal üveg
sárga üveg váza
szlavon dénár
gyöngyház kép
mille festmény
ferenc józsef 10 korona
háti permetező
longines karóra
strobl alajos
gusztáv
xviii századi
játék bababútor
mée ezüst
ülőkád
dohnal
ezüst nyaklánc uniszex
10000korona
lámpás réz
kerámia maci
orosz tojás
befektetési
ifj markó károly
extrém
bodrogkeresztúri fiú