Gyarmathy Tihamér (1 tétel)
miklós istván
aranyozott falikar
tassy béla
kandalló készlet
mundgeblasen
ezüst garnitúra
herendi porcelán bonbonier
gorka géza hal
kés készlet
empire kandallóóra
lótuszvirág
ortodox kereszt
csillagjegyes
munkácsi öntöttvas
herendi türkiz
standard
női cipő 39
tk
porcelán sószóró
achát gyöngysor
retro díszek
szikszay ferenc
gyöngyház intarzia
tini ninja
svartnis