kótai (1 tétel)
régi mosdó
bretschneider
aranyozott zsebóra
paganini
tizennyolc
pesti ezüst
rákospalotai
román szobor
török éva
karácsonyi futó
wedgwood bonbonier
lábujj gyűrű
keleti lakk
fém szentkép
nemzetiszínű
balaton kerámia
herendi fáklya
penti
hajós hollanda
intarziás fa doboz
címerpajzsos
retro üvegkészlet
karácsonyi figurák
herendi viktória mintás lapostányér
bod kerámia