��smagyar (2 tétel)
Kovács Dezső? (1921-) DN 'Mezőgazdasági Technikum és Szakközépiskola - Mohács - Dr. Marek József / S
12.000 HUF
33.17 USD
Jelzett Borsos Miklós nagyméretű bronz vastag emlék érméje International Congress of Physiological S
18.500 HUF
51.13 USD
joghurtos
rács
hántolt üveg
tolnay klári
dinnyés ferenc
vecsési sándor
zsolnay marie antoinette
kék porcelán
régi szék
nyomda
porcelán bika
intarziás vitrin
szív medál
meggyes lászló
utasellátó porcelán
kupica
mese
emlékpohár
francia bútor
pósa
zeller mihály
pénz érme
ircsik
várkonyi gyula
aranyfülbevaló