100forint (1 tétel)
2002 Kossuth 100 Forint forgalmi sor PP gyönyörű aranyozással, Kossuth nem kopott! csak 3000 db! II.
32.900 HUF
90.91 USD
1986 500 forint
salgótarjáni pohár
csicsery
régi rajzos képeslapok
csikó festmény
keresztelő ezüst evőeszköz
sprog mintás herendi
lovassport
thun csehszlovák porcelán
capodimonte giuseppe armani
bálint zsombor
hollóházi mesejelenetes tányér
antik teababa
azonos
festmény szigliget
herendi apponyi minta
pedestal
szabadszállás
italos üveg dugóval
tv rakéta
hollóházi mikulásvirág
50000 líra
murano üveg hal
zsolnay bögre egér
retro kenyérpirító